Plyšový medvídek Perle-Chubby Bear Kaloo 18 cm v dárkovém balení pro nejmenší růžový

Popis produktu

Růžový plyšový medvídek Perle-Chubby Bear Kaloo je rozkošné zvířátko vhodné pro nejmenší holčičky od narození. Má velikost 18 cm, takže si ho děťátko velmi rádo přivine jako svého nejlepšího kamaráda. Hračka pro miminka je zabalena v krásné dárkové krabičce, můžete ji tedy darovat jako dárek svým nejbližším bez starostí o dárkové balení. Jelikož má jemnou růžovou barvu, působí uklidňujícím dojmem, každé děťátko si při něm rádo pospinká. Dětská hračka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce. Hračka pro nejmenší je lehká a bezpečná, takže se při dětských hrách netřeba o dítě strachovat. Typické pro dítě po porodu je, že vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují, proto je důležité naučit dítě, aby rozeznávali svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový medvídek pro miminka zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém cizím světě.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký medvídek Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový medvídek Kaloo, který je proveden v krásné růžové barvě. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • velikost 18cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 ° aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • unikátní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18 cm
Rozměry balení18,5*9 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné