Plyšový medvídek Perle-Chubby Bear Kaloo s chrastítkem 30 cm v dárkovém balení růžový

Popis produktu

Kaloo růžový plyšový medvídek Perle-Chubby Bear s chrastítkem je krásné zvířátko vhodné pro nejmenší dívky od narození. Jelikož má jemnou růžovou barvu, působí uklidňujícím dojmem, každé děťátko si při něm rádo pospinká. Má velikost 30 cm, uvnitř je jemná chrastítko, která může pomoci při rozvoji dětského sluchu, hračka je lehká a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Hned po porodu dítě vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují. V prvních týdnech po narození je důležité naučit dítě, aby rozeznalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový medvídek pro miminka zachycuje vlastní vůni děťátka, takže tím, že má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně. Hračka je zabalená v krásné dárkové krabičce, můžete ji tedy darovat jako dárek svým nejbližším bez starostí o dárkové balení.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký medvídek Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový medvídek Kaloo, který je proveden v krásné světle ružové barvě.

Francouzská společnost, která se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • velikost 30 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • s chrastítkem
  • v dárkové krabičce
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °
  • unikátní francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu30 cm
Rozměry balení25*11 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...