Plyšový medvídek na mazlení Colors-Baby Doudou Pocket Kaloo v sáčku 20 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový medvídek v kapse Colors-Baby Doudou Pocket je pěkná hračka z plyše vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má ideální velikost 20 cm, takže si ho každé miminko může přivinout, chytit do své malé ručky. Hračka pro miminka má veselé pestrobarevné provedení, je zabalena v praktickém sáčku, který se dá využít při cestování. Plyšový medvídek pro miminka je měkká nadýchaná hračka, která je jemná k dětské pokožce a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Plyšová hračka pro nejmenší zachycuje jedinečnou vůni dítěte, které se ji naučí rozeznávat a tak se v novém neprozkoumaném světě cítí jistě a bezpečně.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, nejen zvyšuje aktivitu jejich mozku, ale formuje i jejich osobnost, dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i barevný medvídek pro nejmenší Kaloo. Nejmenší děti reagují nejdříve na jasné a pestré barvy, jelikož jejich zrak na začátku není ještě zcela vyvinutý, proto se doporučují hračky hýřící barvami, které upoutají dětské oči už v prvních dnech po narození. Takovou hračkou je i plyšový medvídek na mazlení v barevném oblečení. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, pestrým barvám a hebkému povrchu se medvídek může stát oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • velikost 20 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné