Plyšový medvídek na loutkové divadlo Doudou Amusette 3v1 Doudou et Compagnie žlutý 30 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Kde bylo, tam bylo... byl jednou jeden plyšový medvídek a jeho nejoblíbenější miminko. Roztomilý plyšový medvídek Doudou Amusette 3v1 z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie není obyčejná plyšová hračka, je to hračka 3v1. Plyšový medvídek v krásných barvách stimuluje smysly miminka a přispívá ke správnému rozvoji i díky své jedinečné vlastnosti. Plyšový medvídek je totiž zároveň loutka na loutkové divadlo, jejímž prostřednictvím můžete dětem vyprávět před spaním kouzelné příběhy. Kromě toho jej můžete během několika vteřin přeměnit na rozkošnou tašku, která medvídka ochrání.

Plyšový medvídek na loutkové divadlo Doudou Amusette 3v1 pocházející z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie je velký 30 cm, takže je jako stvořený k toulení a děťátko si s ním vytvoří spoustu krásných vzpomínek. Měkký a jemný medvídek je vyroben z kvalitního, hebkého plyše a už od prvního momentu se stane skvělým kamarádem miminka. Roztomilý medvídek je vhodný pro miminka od narození, která si jej mohou pevně přivinout a usínat v jeho objetí.

Plyšový mazlíček je připraven na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto jej můžete prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu, což mu opět navrátí jeho eleganci. Plyšový medvídek v odstínech hnědé barvy se vzorovanou taškou splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testován nezávislými, schválenými laboratořemi. Bez obav jej můžete vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

S příchodem nového tisíciletí vstoupila na trh první plyšová hračka na mazlení z dílny Doudou et Compagnie, čímž začala revoluce ve světě plyšových hraček. Francouzská značka Doudou et Compagnie totiž vkládá do citlivých dětských ručiček úžasnou hebkost již od roku 2000. V DNA značky je hluboce ukotvena kreativita a inovace, která je viditelná v každé měkoučké hračce. Doudou et Compagnie bude vaše děťátko provázet dětstvím již od prvních chvil a v jejich každodenním životě sehraje důležitou roli.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu30 cm
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.