Plyšový medvídek loutkové divadlo Perle-Doudou Bear Kaloo 20 cm v dárkovém balení pro nejmenší růžový

Popis produktu

Kaloo růžový plyšový medvídek Perle-Doudou Bear je krásné plyšové zvířátko vhodné pro nejmenší dívky od narození. Má velikost 20 cm a jeho tělo tvoří rukavice, díky čemuž se může hračka proměnit na postavičku loutkového divadla. Dětská hračka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce, každé miminko se k ní velmi rádo přivine. Miminko se dá touto krásnou loutkovou postavičkou zabavit a zaujmout na dlouhou dobu, pomocí této postavičky ho můžete naučit různé zvuky, pohyby, může zkoumat tvar a povrch plyšového medvídka a tak se naučit spoustu nových věcí. Plyšový medvídek na loutkové divadlo je ideální způsob jak dítě rozvíjet již od nejmladšího věku, kdy je nejcitlivější na nové podněty.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i měkký medvídek Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový medvídek pro nejmenší, který je proveden v krásné světle růžové barvě. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá hračka pro miminka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Tato plyšová hračka pro nejmenší se může díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • velikost 20 cm
  • ideální na loutkové divadlo pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • francouzský design
  • dárkové balení
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20 cm
Rozměry balení18,5*7,5 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...