Plyšový medvídek loutkové divadlo Perle-Doudou Bear Kaloo 20 cm v dárkovém balení pro nejmenší modrý

Popis produktu

Modrý plyšový medvídek Perle-Doudou Bear Kaloo je krásné plyšové zvířátko vhodné pro nejmenší chlapce od narození. Má velikost 20 cm a jeho tělo tvoří rukavice, díky čemuž se může hračka proměnit na postavičku loutkového divadla. Dětská hračka pro miminka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce, každé miminko se k ní velmi rádo přivine. Miminko se dá touto krásnou loutkovou postavičkou zabavit a zaujmout na dlouhou dobu, pomocí této postavičky ho můžete naučit různé zvuky, pohyby, může zkoumat tvar a povrch plyšového medvídka a tak se naučit spoustu nových věcí. Plyšový medvídek na loutkové divadlo je ideální způsob jak dítě rozvíjet již od nejmladšího věku, kdy je nejcitlivější na nové podněty.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký medvídek Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový medvídek pro miminka, který je proveden v krásné světle modré barvě. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Tato hračka pro nejmenší se může díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění je praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • velikost 20 cm
  • ideální na loutkové divadlo pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • francouzský design
  • dárkové balení
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20 cm
Rozměry balení18,5*7,5 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné