Plyšový medvídek Blue Denim-Happy Chubby Bear Kaloo 25 cm v dárkovém balení pro nejmenší modrý

Popis produktu

Kaloo plyšový medvídek Blue Denim-Happy Chubby Bear je nádherná plyšová hračka pro nejmenší děti od 0 měsíců. velikost 25 cm a velmi zajímavé modré provedení. Plyšový medvídek pro miminka je oblečený v rozkošném riflové oblečení, které je hebké na dotek. Upoutá miminka svou usměvavou tváří, modrou barvou i měkkým povrchem. Plyšová hračka medvídek pro miminka je zabalena v pěkné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez problémů a starostí o balení. Plyšová hračka pro nejmenší zachycuje jedinečnou vůni děťátka, což je velmi důležité v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím hračky intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek Kaloo. Pro nejmenší děti se doporučují na hraní hračky hýřící barvami, protože ze začátku nevnímají úplně všechny barvy spektra a pestré barvy jejich zaujmou dříve. Kolekce Blue Denim od výrobce Kaloo má jedinečné návrhy a detaily, které jsou ideální pro každé miminko. Džíny a mikiny na plyšových hračkách jsou trendové a posouvají klasický design na vyšší úroveň. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše medvídek
  • vhodná pro nejmenší děti
  • v modrých odstínech
  • velikost 25 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • v darčekovém balení
  • praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský dizajn
Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Celková výška25 cm
Rozměry baleníØ 22 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné