Plyšový medvídek Calin Bear Histoire d’Ours hnědý 21 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Pomozte dětem vydat se na cestu životem ve společnosti té nejkrásnější plyšové hračky. Plyšový medvídek Calin Bear z dílny francouzské značky Histoire d’Ours vaše miminko přivítá na tomto světě s jemností a láskou. Hnědý plyšový medvídek je jako stvořený už pro miminka od narození, pomůže jim zvyknout si na nové prostředí. Medvídka mohou děti objímat před spaním i po probuzení, díky čemuž se budou cítit klidně a bezpečně i bez přítomnosti rodiče. Plyšový medvídek Histoire d’Ours o velikosti 21 cm se od prvního momentu stane osobním strážcem vašeho miminka.

Měkký a jemný medvídek představuje dokonalou kombinaci tradice a modernosti. Jeho tělíčko je nadýchané, mimořádně měkké a lehké, díky čemuž se stane věrným společníkem vašeho miminka. V přítomnosti této plyšové hračky najdou děti komfort a útočiště. Plyšový medvídek Calin Bear je připraven na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto jej můžete prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu, což mu opět navrátí jeho eleganci. Plyšový medvídek Calin Bear Histoire d'Ours splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testován nezávislými, schválenými laboratořemi. Bez obav jej můžete vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

Historie francouzské značky Histoire d’ Ours se začala psát v roce 1985. Alain Joly tehdy vytvořil kolekci špičkových plyšových medvídků, která se stala součástí rodinné plyšové dílny. Roztomilé hračky Histoire d’Ours evokují magický, poetický a sladký svět raného dětství. Každá hračka pocházející z dílny značky Histoire d’ Ours se může pochlubit dokonalostí ve výrobě, kde není nic ponecháno náhodě. Všechny plyšové hračky překypují něžností a jejich design se rodí v kreativních myslích designérů ve francouzské vesničce Taverny. Díky jejich nápadům si i vaše děti zachovají dětskou duši po celý život.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu21 cm
Barvahnědá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.