Plyšový medvěd Rouge Kaloo 31 cm pro nejmenší hnědý

Popis produktu

Kaloo plyšový medvěd Rouge Kaloo je krásné plyšové zvířátko z jemného měkkého plyše vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců. Plyšová hračka medvídek má velikost 31 cm, je v příjemném barevném provedení v odstínu kakaově hnědé barvy. Dětská hračka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce a každé miminko se k ní velmi rádo přivine. Plyšová hračka pro děti z jemného měkkého plyše je snadná a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Usmívající tvářička medvídka, hebký povrch a měkoučké tělo zaručují, že se tato hračka zalíbí každému nejmenšímu děťátku. Zajímavostí této hebké plyšové hračky pro miminka je, že zachycuje jedinečnou vůni dítěte, což je velmi důležité hlavně v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím jemné měkké plyšové hračky medvídka intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo bříška maminky. Plyšová hračka pro nejmenší je nadčasová, je maximálně bezpečná a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě jemný měkký plyšový medvěd Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový medvídek Kaloo, který je proveden v příjemné barvě. Při plyšové hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkký plyšový medvěd
  • hebká hračka z jemného měkkého plyše
  • v příjemných barevných odstínech
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 31 cm
  • praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský dizajn
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu31 cm
Celková výška31 cm
Rozměry balení11*10*29 cm
Set produktůNe
dárekK969918 nádobka na zúbok
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné