Plyšový medvěd Xmas Ball Kaloo Vánoční koule 11 cm pro nejmenší stříbrný

Popis produktu

Plyšový medvídek Xmas Ball Kaloo je rozkošné zvířátko vhodné pro nejmenší děti od narození. Medvídek z jemného plyše má měkké načechrané tělíčko stříbrné barvy a usměvavou tvářičku, je krásným dárkem pro nejmenší děti. Má velikost 11 cm a dodáván je v průsvitné kouli se šňůrkou, kterou víte upevnit na vánoční stromeček nebo na dětský kočárek či postýlku miminka. Díky své velikosti a měkoučký provedení si ho děťátko snadno uchopí a přivine jako svého nejlepšího kamaráda. Plyšová hračka poslouží i jako krásná vánoční dekorace a pomůže navodit příjemnou vánoční atmosféru v rodině, kde očekávají miminko nebo se z malého prcka už radují.

Plyšový medvídek pro nejmenší Kaloo zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém cizím světě. Typické pro dítě po porodu je, že vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují, proto je důležité naučit dítě, aby rozeznávali svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Hra s plyšovými hračkami je podstatná pro vývoj dítěte, nejen zvyšuje aktivitu jejich mozku, ale zároveň i formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní, pak ji třeba nechat volně usušit. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • příjemné barevné provedení
  • v balení vánoční koule
  • velikost 11 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • jedinečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu11 cm
Barvastříbrná
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...