Plyšový medvěd Rouge Kaloo Medium 31 cm z jemného plyše růžovo-krémový

Popis produktu

Plyšový medvěd Rouge Kaloo Medium je hebká plyšová hračka, vhodná pro nejmenší holčičky od narození. Jemné růžovo-krémové barevné provedení, na dotek jemný a hebký plyš jako i roztomilá tvářička dělají z plyšového medvídka ideální hračku na usínání a mazlení. Medvídek v jemných dívčích barvách má velikost 31 cm. Měkoučké tělíčko a na dotek hebký plyš je jemný k dětské pokožce a příjemný pro malé dětské ručky, takže si hračku děťátko snadno přivine jako svého nejlepšího kamaráda. Tato dětská hračka se díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stane mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Každá dětská hračka Kaloo je přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Problémem tedy nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Hra s plyšovými hračkami je podstatná pro vývoj dítěte, nejen zvyšuje aktivitu jejich mozku, ale zároveň i formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Plyšový medvídek pro nejmenší zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém cizím světě. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek pro nejmenší děti Kaloo.

Kaloo - francouzská společnost se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní, pak ji třeba nechat volně usušit. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné růžovo-krémové barevné provedení
  • velikost 31 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • úžasný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu31 cm
Celková výška31 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné