Plyšový medvěd Rouge Kaloo Medium 31 cm z jemného plyše modro-krémový

Popis produktu

Plyšový medvěd Rouge Kaloo Medium je hebké plyšové zvířátko, které je skvělým společníkem při usínání i při mazlení. Medvídek z jemného hebkého plyše je vhodný pro nejmenší děti od narození. Má velikost 31 cm a je ideální pro malé dětské ručky, takže si hračku děťátko snadno přivine jako svého nejlepšího kamaráda. Jemné modro-béžové barevné provedení, na dotek jemný a hebký plyš jako i roztomilá tvářička si získá pozornost zejména malých chlapců. Plyšová hračka Kaloo - medvídek z jemného plyše je ozdoben krásnou výšivkou. Plyšový medvídek pro nejmenší zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém cizím světě.

Tato dětská hračka se díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stane mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka. Hra s plyšovými hračkami je podstatná pro vývoj dítěte, nejen zvyšuje aktivitu jejich mozku, ale zároveň i formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek pro nejmenší děti Kaloo. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Kaloo - francouzská společnost se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní, pak ji třeba nechat volně usušit. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné modro-béžové barevné provedení
  • velikost 31 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • úžasný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu31 cm
Celková výška31 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné