Plyšový medvěd Rouge Kaloo Small 19 cm z jemného plyše pro nejmenší děti modro-krémový

Popis produktu

Plyšový medvěd Rouge Small francouzské značky Kaloo je na dotek velmi příjemná hračka z jemného a hebkého plyše vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Medvídek z plyše je vysoký 19 cm a díky měkkému tělíčku a jemnému plyši je ideální na mazlení pro všechna miminka, ale i větší děti. Velmi rychle se stane nerozlučným společníkem vašeho děťátka. Plyšový medvídek pro děti má jemné a něžné barevné provedení v kombinaci světle modré a béžové barvy. Je to nadčasová a maximálně bezpečná hračka a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození. Zachycuje jedinečnou vůni dítěte, což je velmi důležité, zejména v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu u hračky cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím jemné plyšové hračky intenzivněji uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška.

Hraní si s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, což znamená, že dítě reaguje na každý dotyk. Ideální hračka na posílení této citlivosti je plyšový medvěd Kaloo. U plyšových hraček Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Medvídek z plyše Rouge Small od výrobce Kaloo je v jemných a něžných barvách, které působí na nejmenší děti konejšivě, a proto jsou plyšové hračky Kaloo oblíbenými společníky dětí při odpočinku.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, čímž je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkký plyšový medvěd
  • hebká hračka z jemného plyše
  • v něžných barevných odstínech
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 19 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • nádherný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu19 cm
Celková výška19 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné