Plyšový medvěd na mazlení pro nejmenší Neon Doudou Kaloo 20 cm v dárkovém balení modrý

Popis produktu

Kaloo plyšový medvěd Neon Doudou je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má ideální velikost 20 cm. Tělo macka na tulení má tvar polštářku v tyrkysové barvě. Jeho zajímavé barevné provedení zaujme každé miminko, podněcuje fantazii. Plyšová hračka je zabalena v pěkné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez problémů a starostí o balení. Plyšový medvídek pro nejmenší zabaví děťátko na dlouhou dobu, zachycuje jeho jedinečnou vůni. To je velmi důležité v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím plyšové hračky intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek Kaloo. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Kolekce Neon Doudou od Kaloo je charakteristická sytými a výraznými barvami, které děti zaujmou a podněcují jejich fantazii. Hebké plyšové hračky Kaloo jsou oblíbenými společníky dětí při odpočinku.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti
  • svěží barevné provedení
  • velikost 20 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • v dárkovém balení
  • praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský dizajn
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20 cm
Celková výška20 cm
Rozměry baleníØ 18,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...