Plyšový medvěd projektor My Projector Nightlight Home Kaloo hnědý 32 cm s 13 světly a 13 melodiemi z jemného plyše od 3 měsíců

Popis produktu

Plyšový medvěd My Projector z nadčasové edice Home od francouzské společnosti Kaloo je perfektní dárek pro všechna miminka již od 3 měsíců. Plyšový medvídek s výškou 32 cm je vyhotoven z kvalitního jemného plyše. Na bříšku má ovládací panel, který slouží jako světelný projektor a zároveň dokáže vydávat melodie. Miminka se mohou těšit na 13 různých druhů světel se vzorem noční oblohy a 13 melodií, se kterými budou snadněji usínat, přičemž budou mít oblíbeného medvídka po svém boku v postýlce. Mohou se k němu přitulit a objímat ho, vytváří v dětech pocit bezpečí a jistoty. Díky elegantní dárkové krabici potěšíte své nejbližší při jakékoliv příležitosti.

Plyšový medvídek v jemných sametových barvách okouzlí každé dítě. Plyšový materiál na hračce je hebký a měkoučký k dětské pokožce, medvídek je ideální na dětské mazlení. Rovněž zachycuje vůni dítěte, což je velmi důležité hlavně v prvních měsících života, protože dítě se díky tomu s hračkou cítí bezpečně. U plyšové hračky se není třeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy, a tak je připravena na dětské zkoumání a kousání. Projektor se nabíjí pomocí USB konektoru, ovládací panel se dá z medvídka vyjmout.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývinem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 3 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška32 cm
Rozměry balení20*18*25 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteUSB rechargeable
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.