Plyšový medvěd s melodií My Musical Bear Home Kaloo hnědý 16 cm z jemného plyše a „Brahms Lullaby“ hudbou od 0 měsíců

Popis produktu

Plyšový medvěd s melodií My Musical Bear z nadčasové edice Home od francouzské společnosti Kaloo je výborný dárek pro všechna miminka již od narození. Hnědý medvěd s výškou 16 cm je vyhotoven z kvalitního jemného plyše, který je hebký k citlivé dětské pokožce. Originální plyšové zvířátko s hvězdičkou se stane nerozlučným společníkem vašeho dítěte. Dá se snadno připevnit na dětskou postýlku a díky melodii „Brahms Lullaby“ pomáhá dítěti rychleji usnout a přináší mu příjemné sny. Nádherný medvídek je výborným mazlíčkem pro každé dítě, které se k němu může přitulit a objímat ho, vytváří v dětech pocit bezpečí a jistoty.

Zvířátko z plyše okouzlí chlapce i dívky, vydrží s nimi dlouhá léta. Plyšový materiál na hračce je měkoučký a rovněž zachycuje vůni dítěte, což je velmi důležité hlavně v prvních měsících života, protože dítě se díky tomu s hračkou cítí bezpečně. U plyšové hračky se není třeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy. Plyšový medvěd s krásnou hudební melodií rozveselí každý dětský pokojíček a vykouzlí v ní útulnou atmosféru. S výškou 16 cm ho dokážete snadno přenášet, vzít ho s sebou na výlety a návštěvy, pomáhá uklidnit a zabavit nejmenší miminka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývinem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška16 cm
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvahnědá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.