Plyšový medvěd Chubby Neon Kaloo 18 cm v dárkovém balení pro nejmenší zelený

Popis produktu

Plyšový medvěd Chubby Neon Kaloo je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od narození. Jeho velikost 18 cm je ideální na přitulení hračky při usínání miminka. Tělo medvídka na mazlení má tvar polštářku v neónovozelenej barvě. Jeho zajímavé barevné provedení podněcuje fantazii a zaujme každé miminko. Plyšová hračka je zabalena v pěkné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez problémů a starostí o balení. Plyšový medvídek pro nejmenší zabaví děťátko na dlouhou dobu, zachycuje jeho jedinečnou vůni. To je velmi důležité v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím plyšové hračky intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek Kaloo. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Kolekce Neon Doudou od Kaloo je charakteristická sytými a výraznými barvami, které děti zaujmou a podněcují jejich fantazii. Hebké plyšové hračky Kaloo jsou oblíbenými společníky dětí při odpočinku.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti
  • svěží barevné provedení
  • velikost 18 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • v dárkovém balení
  • praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský dizajn
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18 cm
Celková výška18 cm
Rozměry baleníØ 18,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...