Plyšový medvídek Zen-Chubby Tenderness Kaloo

25 cm v dárkovém balení pro nejmenší pastelový

Doprava nad 999 kč zdarma
Výrobce: Kaloo Kategorie: Plyšové a textilní hračky Kód: K962722
569
Do seznamu přání
Popis produktu

Kaloo plyšový medvídek Zen-Chubby Tenderness je krásná hračka z plyše vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Usmívající tvářička medvídka, hebký povrch a měkoučké tělo, to vše jsou charakteristiky hračky, kterou mají v oblibě všechna miminka. Plyšový medvídek pro miminka má na sobě šedé oblečení, velikost 25cm. Zachycuje jedinečnou vůni dítěte, což je velmi důležité, hlavně v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím jemné plyšové hračky intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška. Plyšová hračka pro nejmenší je nadčasová, je maximálně bezpečná a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, což znamená, že dítě reaguje na každý dotyk. Ideální hračka na posílení této citlivosti je plyšový medvídek Kaloo. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Kolekce Zen od Kaloo je charakteristická jemnými a něžnými barvami, které působí na nejmenší děti konejšivě a proto jsou hračky Zen oblíbenými společníky dětí při odpočinku. Plyšák pro nejmenší děti je zabalen v krásné dárkové krabičce.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkký plyšový medvídek
  • hebká hračka z jemného plyše
  • v něžných barevných odstínech
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 25 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Technické parametry
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesign in France
Rozměry produktu25 cm
Rozměry balení22*10 cm

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...