Plyšový lev s melodií Music Box Boh'aime Doudou et Compagnie se vzorem 14 cm v dárkovém balení od 0 měsíců

Popis produktu

Sladké sny jsou na dosah ruky. Stačí zatáhnout za šňůrku a nechat se unést do země snů díky francouzské značce Doudou et Compagnie. Plyšový lev s melodií Music Box Boh'aime zklidní děťátko před spaním, ale i po probuzení a v dětském pokoji vytvoří relaxační atmosféru. Plyšový lev v krásné barevné kombinaci a se vzorem je vhodný již pro děti od narození. Přispívá nejen k rychlému usínání, ale také vstávání je v jeho společnosti příjemné a bezproblémové. Děťátko se probouzí při zvučné, ale jemné melodii hrací skříňky, která stimuluje smysly miminka.

Plyšový lev s výškou 14 cm se rychle stane oblíbenou hračkou vašeho dítěte, které se s ní přes den bude objímat a mazlit a v noci bude spolu s ní usínat v útulné atmosféře. Plyšového lvíčka Music Box Boh'aime stačí zatáhnout za kroužek a pokojem hned zazní krásná, uklidňující melodie. Plyšová hračka s melodií k vám dorazí v dárkovém balení a představuje ideální dárek k narození miminka. Plyšový lev Doudou et Compagnie splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testováno nezávislými, schválenými laboratořemi. Bez obav jej můžete vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

S příchodem nového tisíciletí vstoupila na trh první plyšová hračka na mazlení z dílny Doudou et Compagnie, čímž začala revoluce ve světě plyšových hraček. Francouzská značka Doudou et Compagnie totiž vkládá do citlivých dětských ručiček úžasnou hebkost již od roku 2000. V DNA značky je hluboce ukotvena kreativita a inovace, která je viditelná v každé měkoučké hračce. Doudou et Compagnie bude vaše děťátko provázet dětstvím již od prvních chvil a v jejich každodenním životě sehraje důležitou roli.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu14 cm
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.