Plyšový lev loutkové divadlo Nop Nop-King Lion Doudou Kaloo 25 cm z jemného měkkého plyše pro nejmenší

Popis produktu

Plyšový lev Nopnop-King Lion Doudou z dílny francouzských designérů Kaloo je pěkná hračka na loutkové divadlo pro nejmenší děti od 0 měsíců. Velikost plyšové loutky je 25 cm. Hračka plyšová loutka je vyrobena z jemného plyše a děťátko může s touto pěknou plyšovou hračkou i klidně spát. Tělo loutky je rukavice, takže miminku můžete zahrát loutkové divadlo a zabavit ho. Je to výborný způsob hry podporující rozvoj dětské fantazie. Dětská plyšová hračka je hebká a měkká k dětské pokožce. Loutka lva je vyhotovena v zářivé žluté barvě doplněna pestrými barevnými detaily. Plyšová hračka pro nejmenší zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém cizím světě.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký plyšový lvíček Kaloo. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, zářivým barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček Kaloo je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkká plyšová hračka maňásek
  • hebká hračka z jemného plyše
  • v příjemných barvách
  • vhodná pro nejmenší děti
  • velikost 25 cm
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Celková délka25 cm
Barvažlutá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...