Plyšový králíček na mazlení Zen-Maxi Doudou Kaloo 40 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Zen-Maxi Doudou je krásná hračka z plyše vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Plyšový králíček pro nejmenší má šedou barvu a jeho tělo tvoří deka, kterou si miminko může snadno chytit a mazlit se s ní. Velké rozměry zajíčka zaručují, že si ho oblíbí každé dítě a rádo se s ním bude mazlit. Ve spodní části deky je připevněn měkký ptáček. Hračka pro kluky i holčičky zachycuje jedinečnou vůni dítěte, což je velmi důležité, hlavně v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím jemné plyšové hračky intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška. Plyšová hračka pro nejmenší je nadčasová, je maximálně bezpečná a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, což znamená, že dítě reaguje na každý dotyk. Ideální hračka na posílení této citlivosti je plyšový zajíček Kaloo. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Kolekce Zen od výrobce Kaloo je charakteristická jemnými a něžnými barvami, které působí na nejmenší děti konejšivě a proto jsou hračky Zen oblíbenými společníky dětí při odpočinku.

Kaloo je francouzská společnost, která se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • velký měkký plyšový králíček
  • hebká hračka z jemného plyše
  • v něžných barevných odstínech
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 40 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu40 cm
Rozměry balení18,5*7,5 cm
Barvašedá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné