Plyšový králíček na mazlení Zen-Doudou Kaloo 20 cm v dárkovém balení pro nejmenší šedý

Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Zen-Doudou je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má ideální velikost 20cm, jeho tělo má tvar okrouhlé deky. Nejmenší děti si ho tak mohou snadno chytit a odpočinout si při něm. Zaručí to i něžné barvy: šedá a růžová, které působí uklidňujícím. Plyšový králíček pro nejmenší zabaví děťátko na dlouhou dobu, díky hebkému povrchu se z něj snadno stane nejlepším kamarádem vašeho miminka. Zachycuje jeho jedinečnou vůni, což je velmi důležité v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím hračky intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška. Plyšová hračka pro miminka je zabalena v pěkné dárkové krabičce.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček Kaloo. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka KALOO je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Kolekce Zen od výrobce Kaloo je charakteristická jemnými a něžnými barvami, které působí na nejmenší děti konejšivě a proto jsou hračky Zen oblíbenými společníky dětí při odpočinku.

Kaloo je francouzská společnost více než 16 let zabývajíci se vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkký plyšový králíček
  • hebká hračka z jemného plyše
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 20cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • v dárkovém balení
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20 cm
Rozměry balení18,5*7,5 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...