Plyšový králíček Zen-Chubby Knitted Kaloo 25 cm v dárkovém balení pro nejmenší pastelový

Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Zen-Chubby Knitted je pěkná hračka z plyše vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Dětský plyšový zajíček má pastelovou barvu a šedé oblečení, které zaručeně zaujme každé miminko. Usmívající tvářička zajíčka a velikost ideální pro miminka - 25 cm zaručí, že se z něj velmi rychle stane nejlepší kamarád vašeho děťátka. Plyšový králíček pro miminka má jemňoučký povrch a měkké tělo. Zachycuje jedinečnou vůni dítěte, což je velmi důležité, hlavně v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím jemné plyšové hračky uvědomují svou existenci ve světě, mimo matčina bříška. Plyšová hračka pro nejmenší je nadčasová, je maximálně bezpečná a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození. Přichází v krásné dárkové krabičce.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, což znamená, že dítě reaguje na každý dotyk. Ideální hračka na posílení této citlivosti je plyšový zajíček Kaloo. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Kolekce Zen od Kalooje charakteristická jemnými a něžnými barvami, které působí na nejmenší děti konejšivě a proto jsou hračky Zen oblíbenými společníky dětí při odpočinku.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkký plyšový králíček
  • hebká hračka z jemného plyše
  • v něžných barevných odstínech
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 25 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • v dárkové krabičce
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Rozměry balení22*10 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné