Plyšový králíček Rouge Kaloo Prestige XL 55 cm z jemného plyše pro nejmenší děti krémově-šedý

Popis produktu

Plyšový králíček Rouge Kaloo Prestige XL je krásné plyšové zvířátko vhodné pro dívky a chlapce od narození. Zajíček z jemného plyše je v příjemných barvách šedé v kombinaci s béžovou a je vysoký až 55 cm. Zajíček Kaloo je jemná a měkoučká plyšová hračka, hebká k dětské pokožce a každé miminko se k ní velmi rádo přivine. Hebký povrch a měkoučké tělo plyšového zajíce zaručují, že se tato plyšová hračka zalíbí každému děťátku. Zajímavostí této hebké plyšové hračky pro miminka je, že zachycuje jedinečnou vůni dítěte, což je velmi důležité hlavně v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu s hračkou cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím jemné měkké plyšové hračky Kaloo intenzivněji uvědomují svou existenci ve světě, mimo bříška maminky. Plyšový zajíček Rouge Kaloo z jemného měkkého plyše je lehká hračka pro děti, která je maximálně bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná právě jemná měkká plyšová hračka Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rády jemné uklidňující barvy, a proto se zajíc z plyše Kaloo stane ideálním společníkem při usínání nejmenších dětí. S plyšovým zajíčkem se není třeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy, a tak je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Plyšová hračka pro nejmenší je nadčasová, maximálně bezpečná a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat nejpřísnější bezpečnostní kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky. Plyšový králíček Rouge Kaloo Prestige XL se díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stane mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Vlastnosti

  • velký plyšový králíček
  • hebká hračka z jemného měkkého plyše
  • v příjemných barevných odstínech šedé a krémové
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 55 cm
  • praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu55 cm
Celková výška55 cm
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.