Plyšový králíček pro nejmenší Perle-Gift Set Kaloo s chrastítkem a botami růžový od 0 měsíců

Popis produktu

Růžový zajíček s chrastítkem a botami Perle-Gift Set Kaloo je krásný dárkový set vhodný pro nejmenší dívky od narození. Součástí setu je zajíček na mazlení s jemnou chrastítkem, která pomáhá při rozvoji dětského sluchu. Zajíček a malá deka poslouží miminku na rozvoj motoriky. V setu jsou i malé botičky vhodné pro děti od narození. Hračka je bezpečná na dětské hry, jemná a hebká k dětské pokožce. Plyšový králíček pro miminka poslouží na zachycení jedinečné dětské vůně, díky čemuž se miminko bude cítit bezpečně a jistě v novém, zatím nepoznaném světě. Souprava pro nejmenší je zabalena v krásném dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkovou krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Protože sluch dítěte začíná rozvíjet už v matčině bříšku, po narození je citlivé i na ty nejmenší a nejjemnější zvuky již od prvního dne. Dokáže rozpoznat rychle různé melodie a písně, nemluvě o hlasech, které se mu promlouvají. Právě plyšový zajíček s chrastítkem může pomoci při rozvoji sluchu nejmenších dětí. Tato dětská souprava může díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu stát oblíbeným společníkem při hře, ale i ve spánku a sladkých snech každého děvčátka.

Kaloo je francouzská společnost, která se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Souprava pro miminka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita setu.

Vlastnosti

  • jemný měkký set se zajíčkem s chrastítkem a botami
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • ideální na klidný spánek a hru nejmenších
  • v dárkovém balení
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry balení30,5*24,5*9 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné