Plyšový králíček Plume-P'tit Lapin Creme Musical Kaloo zpívající 18 cm v dárkovém balení krémový

Popis produktu

Kaloo plyšový zajačikPlume-P'tit Lapin Creme Musical je krásná zpívající hračka pro nejmenší děti od narození. Má velikost 18 cm a po stisknutí hraje pěkné melodie, nejmenší děti se s ní zabaví se na dlouhou dobu. Plyšová hračka pro miminka rozvíjí citlivý dětský sluch, orientuje dítě na vnější svět, na vnější podněty. Má jemné krémové barevné provedení, je to ideální dárek pro všechny nejmenší děti. Přichází v praktickém dárkovém balení, takže jím můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkovou krabičku. Zpívající plyšový králíček pro nejmenší zachycuje jedinečnou vůni miminka, díky čemuž se při něm miminko cítí jistě a bezpečně, uvědomuje si svou existenci ve světě.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě plyšový králíček Kaloo. Pro nejmenší děti je ideální zbarvení zajíčka v krásném krémovém provedení. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kalo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • po zmáčknutí hraje pěkné melodie
  • velikost 18 cm
  • ideální na mazlení a rozvoj sluchu nejmenších dětí
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18 cm
Rozměry balení18,5*9 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...