Plyšový králíček Plume-Mini Chubbies Kaloo 12 cm v dárkovém balení pro nejmenší růžový

Popis produktu

Kaloo růžový plyšový králíček Plume-Mini Chubbies je rozkošné zvířátko vhodné pro nejmenší dívky od 0 měsíců. Má velikost 12 cm a na bříšku několik měkkých záhybů, takže si ho děťátko snadněji přivine jako svého nejlepšího kamaráda. Hračka je zabalená v krásném dárkovém balení. Jelikož má jemnou růžovou barvu, hodí se jako dárek pro všechny malé holčičky. Typické pro dítě po porodu je, že vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují, proto je důležité naučit dítě, aby rozeznávali svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový králíček pro nejmenší zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém cizím světě.

Hra s plyšovými hračkami je podstatná pro vývoj dítěte, nejen zvyšuje aktivitu jejich mozku, ale zároveň i formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu se záhyby stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček pro miminko Kaloo. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá hračka pro nejmenší Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní, pak ji třeba nechat volně usušit. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • v dárkovém balení
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné