Plyšový zajíček Plume-Light Pink Rabbit Kaloo 18 cm v dárkovém balení pro nejmenší růžový

Popis produktu

Kaloo plyšový zajíček Plume-Light Pink Rabbit je rozkošné zvířátko vhodné pro nejmenší dívky od 0 měsíců. Je velký 18 cm a na bříšku má několik měkkých záhybů, takže si ho děťátko snadněji přivine jako svého nejlepšího kamaráda. Hračka pro miminka je zabalena v krásné dárkové krabičce, můžete ji tedy darovat jako dárek svým nejbližším bez starostí o dárkové balení. Jelikož má holčičí růžovou barvu, miminko zaujme a uklidní ho. Typické pro dítě po porodu je, že vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují, proto je důležité naučit dítě, aby rozeznávalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový zajíček pro nejmenší zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém cizím světě.

Hra s plyšovými hračkami je podstatná pro vývoj dítěte, nejen zvyšuje aktivitu jejich mozku, ale zároveň i formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Tato hračka pro nejmenší děti se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu se záhyby stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i měkký zajíček Kaloo. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní, pak je třeba ji nechat volně usušit. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s plyšovými hračkami Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • v dárkovém balení
  • velikost 18 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu18 cm
Rozměry balení18,5*9 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.