Plyšový králíček Petite Rose-Zig Music Rabbit Kaloo zpívající natahující 32-42 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Petite Rose-Zig Music Rabbit je krásná natahovací a zpívající hračka pro nejmenší dívky od narození. Má délku 32-42cm, nejmenší děti se s ní zabaví se na dlouhou dobu. Tím, že dítě hračku natahuje a stahuje, rozvíjí se jeho motorika, touha po objevování a zkoumání toho, jak věci fungují. Dětská hračka pro miminka po stisknutí hraje pěkné melodie, čímž také děťátko zaujme. Dá se zavěsit vrchní částí nad postýlku nebo autosedačku, případně po natažení se dá uvázat i spodní část. Plyšový králíček pro nejmenší je hebká měkká hračka, bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě zajíček Kaloo. Jemnou barevnou hračkou pro nejmenší holky je i plyšový natahovací zajíček. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Kaloo je francouzská společnost a více než 16 let se zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • po zmáčknutí hraje pěkné melodie
  • velikost 32-42cm, dá se natáhnout
  • ideální na zavěšení na autosedačku nebo postýlku
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu32-42 cm
Rozměry balení16*25 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné