Plyšový králíček Petite Rose-Round Doudou Rabbit Love Kaloo 20 cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Petit Rose-Round Doudou Rabbit je pěkná hračka vhodná pro nejmenší holčičky od narození. Má velikost 20cm, jeho tělo je ve tvaru sukýnky, ideální na mazlení, má krásné růžové barevné provedení pro malé holčičky. Plyšový králíček pro miminka je měkká nadýchaná hračka, která je jemná k dětské pokožce a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Hračka pro nejmenší zachycuje jedinečnou vůni děťátka, když si ji přivine, cítí se jistě a bezpečně v novém, zatím málo zvažovaném světě. Plyšová hračka pro nejmenší je zabalena v praktickém dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkovou krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček Kaloo. Nejmenší děti mají rády při hře a usínání jemné barvy, které na ně působí uklidňujícím. Takovou hračkou je i plyšový zajíček pro holčičky v růžových odstínech. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, pestrým barvám a hebkému povrchu se zajíček může stát oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Kaloo je francouzská společnost, která se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká a jemná hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • dárkové balení
  • jemné barevné provedení
  • velikost 20 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejvyšší bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20 cm
Rozměry balení18,5*7,5 cm
Hmotnost0,17 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné