Plyšový králíček Petite Rose-Chubby Rabbit Birdie Kaloo s chrastítkem 30 cm v dárkovém balení pro nejmenší růžový

Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Petit Rose-Chubby Rabbit Birdie je pěkná dětská hračka vhodná pro nejmenší holčičky od 0 měsíců. Má velikost 30 cm, takže si ho přivine i to nejmenší miminko, má růžové barevné provedení pro malé holčičky. Plyšový králíček pro miminko je měkká nadýchaná hračka, která je jemná k dětské pokožce a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Hračka pro nejmenší má v sobě jemné chrastítko, které pomáhá při rozvoji citlivého dětského sluchu. Plyšová hračka pro nejmenší děti je zabalena v praktickém dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkovou krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček Kaloo. Nejmenší děti mají rády při hře a usínání jemné barvy, které na ně působí uklidňujícím dojmem. Takovou hračkou je i plyšový zajíček pro dívky v růžových odstínech. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu se zajíček může stát oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká a jemná hračka z plyše s chrastítkem
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • dárkové balení
  • jemné barevné provedení
  • velikost 30 cm
  • ideální na mazlení a rozvoj sluchu pro nejmenší
  • praní při 30°
  • splňuje nejvyšší bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu30 cm
Rozměry balení25*11 cm
Hmotnost0,28 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...