Plyšový králíček Perle-Mini Ratles Kaloo s chrastítkem 10 cm pro nejmenší růžový

Popis produktu

Kaloo plyšový zajíček s chrastítkem Perle-Mini Ratles je milé zvířátko vhodné pro nejmenší holčičky od 0 měsíců. Jelikož má jemnou růžovou barvu, působí uklidňujícím dojmem. Má velikost tak akorát pro malé dětské ruky - 10 cm, uvnitř je jemné chrastítko, které může pomoci při rozvoji dětského sluchu. Hned po porodu dítě vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují, takže je důležité naučit dítě, aby rozeznalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Právě plyšový králíček pro miminka zachycuje vlastní vůni děťátka, takže tím, že má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně. Plyšová hračka pro nejmenší je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce, každé miminko se k ní velmi rádo přivine.

Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký zajíček Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový králíček Kaloo, který je proveden v krásné světlé růžové barvě. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato plyšová hračka pro nejmenší se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 10 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší s chrastítkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu10 cm
Rozměry balení14,5*20,5 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné