Plyšový králíček Perle-Maxi Rabbit Kaloo 50 cm pro nejmenší krémový

Popis produktu

Kaloo béžový plyšový králíček Perle-Maxi Rabbit je krásné plyšové zvířátko vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 50 cm, může se z něj stát velký kamarád nejmenších chlapců i dívek. Hračka pro miminka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce. Jelikož má jemnou krémovou barvu, působí uklidňujícím dojmem, každé děťátko si s nim rádo zahraje nebo s ním bude spinkat. Hned po porodu dítě intenzivně vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují. V prvních týdnech po narození je důležité naučit dítě, aby rozeznalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový králíček pro nejmenší zachycuje jedinečnou vůni děťátka, takže tím, že má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně, je to pro něj něco známé v novém cizím světě.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký králíček Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rády jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový králíček Kaloo, který je proveden v krásné světlé béžové barvě. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Tato plyšová hračka pro nejmenší se může díky originálnímu a jedinečnému vzhledu a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem všech dětí.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 50 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • unikátní francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50 cm
Rozměry balení91,5*63,5 cm
Barvakrémová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.