Plyšový králíček Perle-Chubby Rabbit Kaloo 18 cm v dárkovém balení pro nejmenší krémový

Popis produktu

Kaloo béžový plyšový králíček Perle-Chubby Rabbit je krásné plyšové zvířátko vhodné pro nejmenší děti od narození. Má velikost 18 cm, může z něj být velký kamarád pro každé miminko. Dětská hračka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce, každé miminko se k ní velmi rádo přivine. Hračka pro nejmenší je lehká a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Plyšová hračka pro miminka je zabalena v krásné dárkové krabičce, můžete ji tedy darovat jako dárek svým nejbližším bez starostí o dárkové balení. Jelikož má jemnou krémovou barvu, působí uklidňujícím dojmem, každé dítě si při něm rádo pospinká. Hned po porodu dítě vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují. V prvních týdnech po narození je důležité naučit dítě, aby rozeznalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový králíček pro miminka zachycuje jedinečnou vůni děťátka, takže tím, že má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně, je to pro něj něco známé v novém cizím světě.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký zajíček Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový králíček Kaloo, který je proveden v krásné světle béžové barvě. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • velikost 18 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 ° aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • originální francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18 cm
Rozměry balení18,5*9 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné