Plyšový králíček panenka Petite Rose-Rabbit Doll Kaloo 28 cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Plyšový králíček Petit Rose-Rabbit Doll Kaloo je pěkná dětská hračka vhodná pro nejmenší holčičky od narození. Má velikost 28 cm a má tělo jako panenka, takže nejmenší holčičky se s ní mohou krásně zahrát, má jemné růžové a světle hnědé barevné provedení. Plyšový králíček pro miminka je měkká nadýchaná hračka, která je jemná k dětské pokožce a bezpečná pro hru nejmenších dětí, miminko si při ní může i pospinkať. Dětská hračka zachycuje jedinečnou vůni děťátka, když si ji přivine, cítí se jistě a bezpečně v novém, zatím málo zvažovaném světě. Plyšová hračka pro nejmenší je zabalena v praktickém dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkovou krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček pro nejmenší Kaloo. Nejmenší děti mají rády při hře a usínání jemné barvy, které na ně působí uklidňujícím. Takovou hračkou je i plyšový zajíček v růžových a hnědých odstínech. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu se zajíček může stát oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká a jemná hračka z plyše 
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • dárkové balení
  • velikost 28 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejvyšší bezpečnostní kritéria
  • nádherný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu28 cm
Rozměry balení18*18 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...