Plyšový králíček na mazlení Neon Doudou Kaloo 20 cm v dárkovém balení zelený

Popis produktu

Kaloo zelený plyšový králíček na mazlení Neon Doudou je rozkošné zvířátko vhodné pro nejmenší holčičky a chlapce od 0 měsíců. Hračka na mazlení a tulení má ideální velikost 20 cm. Tělo plyšového zajka má tvar čtvercové deky. Neonová zelená barva miminka upoutá, takže se s ním určitě rady zahrají. Zajíček je jemný a hebký k dětské pokožce, měkoučký na dotek. Nejmenší děti si ho tak mohou snadno chytit a odpočinout si při něm. Plyšový králíček pro nejmenší zabaví děťátko na dlouhou dobu, díky hebkému povrchu se z něj snadno stane nejlepší kamarád vašeho miminka. Hračka zachycuje jedinečnou dětskou vůni, což je velmi důležité v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím hračky intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška. Plyšová hračka pro miminka je zabalena v pěkné dárkové krabičce.

Hračky jsou nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček Kaloo. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Kolekce Neon Doudou od Kaloo je charakteristická sytými a výraznými barvami, které děti zaujmou a podněcují jejich fantazii. Hebké plyšové hračky Kaloo jsou oblíbenými společníky dětí při odpočinku.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti
  • svěží barevné provedení
  • velikost 20 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • v dárkovém balení
  • praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský dizajn
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20 cm
Celková výška20 cm
Rozměry baleníØ 18,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...