Plyšový králíček Colors-Mini Zig Music Rabbit Kaloo zpívající natahující 20 cm v dárkovém balení

Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Colors-Mini Zig Music Rabbit je krásná natahovací a zpívající hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má délku 20cm, nejmenší děti se při ní zabaví na dlouhou dobu. Tím, že dítě hračku natahuje a stahuje, rozvíjí se jeho motorika, touha po objevování a zkoumání toho, jak věci fungují. Dětská hračka pro miminka po stisknutí hraje pěkné melodie, čímž také děťátko zaujme. Dá se zavěsit vrchní částí nad postýlku nebo autosedačku, případně po natažení se dá uvázat i spodní část. Plyšová hračka pro nejmenší je zabalena v pěkné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejbližší.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě zajíček Kaloo. Pro nejmenší děti se doporučují na hraní hračky hýřící barvami, protože ze začátku nevnímají úplně všechny barvy spektra a pestré barvy jejich zaujmou dříve. Takovou barevnou hračkou je i plyšový natahovací zajíček. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Kaloo je francouzská společnost, která se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti
  • pestrobarevné provedení
  • po zmáčknutí hraje pěkné melodie
  • velikost 20cm, dá se natáhnout
  • ideální na zavěšení na autosedačku nebo postýlku
  • v dárkovém balení
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné