669
Do seznamu přání
Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Colors-Round Doudou Rabbit Flower je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší holčičky od 0 měsíců. Má velikost 18 cm, jeho tělo je ve tvaru sukýnky, ideální na mazlení, má krásné barevné provedení pro malé holčičky. Plyšový králíček pro miminka je měkká nadýchaná hračka, která je jemná k dětské pokožce a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Hračka pro holčičky zachycuje jedinečnou vůni děťátka, když si ji přivine, cítí se jistě a bezpečně v novém, zatím málo proskoumaném světě. Plyšová hračka pro nejmenší je zabalena v praktickém dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkovou krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček Kaloo. Nejmenší děti reagují nejdříve na pestré barvy, protože v prvních týdnech života nevnímají cele barevné spektrum a doporučují se pro ně hračky hýřící barvami. Takovou hračkou je i plyšový zajíček pro dívky v růžových odstínech. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, pestrým barvám a hebkému povrchu se zajíček může stát oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká a jemná hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • dárkové balení
  • pestrobarevné provedení
  • velikost 18 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejvyšší bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesign in France
Rozměry produktu20 cm
Rozměry balení18,5*7,5 cm

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...