Litujeme, produkt momentálně není skladem
Do seznamu přání
Popis produktu

Kaloo oranžový plyšový králíček Colors-Doudou Rabbit Chick je rozkošné zvířátko vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 24 cm a jeho tělo je ve tvaru polštářku nebo deky, ideální hračka na mazlení s kousátkem. Hračka je zabalená v krásné dárkové krabičce, můžete ji tedy darovat jako dárek svým nejbližším bez starostí o dárkové balení. Hračka pro miminka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce. Typické pro dítě po porodu je, že vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují, proto důležité naučit dítě, aby rozeznávali svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový králíček pro nejmenší zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém cizím světě.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. V prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký zajíček na mazlení Kaloo. Pestré barvy zajíčka upoutají dětské oči, které v prvních týdnech po narození nerozeznávají úplně všechny barvy spektra. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • velikost 24 cm
  • ideální mazlíček pro nejmenší s kousátkem
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní
  • francouzský design
Technické parametry
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesign in France
Rozměry produktu24 cm
Rozměry balení18,5*7,5 cm

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...