Plyšový králíček Colors-Chubby Rabbit Apple Kaloo s chrastítkem 30 cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Colors-Chubby Rabbit Apple je krásná dětská hračka vhodná pro nejmenší děti, od 0 měsíců. Zajíček má v sobě chrastítko, takže dítě je zaujaté a orientuje se na vnímání nového vnějšího světa, dokáže rychleji identifikovat zvuky kolem sebe. velikost 30 cm, krásné pestrobarevné provedení s obrázkem jablka v přední části a šneček lezoucím po noze. Plyšový zajíček s chrastítkem je měkká nadýchaná hračka, která je jemná k dětské pokožce a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Dětská hračka je zabalena v krásném dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližších bez starostí o dárkovou krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i barevný zajíček Kaloo. Nejmenší děti reagují nejdříve na jasné a pestré barvy, neboť jejich zrak na začátku není ještě zcela vyvinutý, proto se doporučují hračky hýřící barvami, které upoutají dětské oči už v prvních dnech po narození. Takovou hračkou je i plyšový králíček se šnekem. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, pestrým barvám a hebkému povrchu se zajíček může stát oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestře barevné provedení
  • velikost 30 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší s chrastítkem
  • v dárkovém balení
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °
  • francouzský dizajn
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu30 cm
Rozměry balení25*11 cm
Hmotnost0,3 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...