Plyšový králíček Perle-Chubby Rabbit Kaloo 25 cm v dárkovém balení pro nejmenší modrý

Popis produktu

Kaloo modrý plyšový králíček Perle-Chubby Rabbit je krásné plyšové zvířátko vhodné pro nejmenší chlapce od 0 měsíců. Má velikost 25 cm, může z něj být velký kamarád pro každé miminko. Dětská hračka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce, každé miminko se k ní velmi rádo přivine. Plyšová hračka pro miminka je lehká a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Hračka je zabalená v krásné dárkové krabičce, můžete ji tedy darovat jako dárek svým nejbližším bez starostí o dárkové balení. Jelikož má modrou barvu v odstínu oblohy, působí uklidňujícím dojmem, každý chlapeček si při něm rád pospinká. V prvních týdnech po narození je důležité naučit dítě, aby rozeznalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový králíček pro nejmenší zachycuje jedinečnou vůni děťátka, takže tím, že má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně, je to pro něj něco známé v novém cizím světě.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký zajíček Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový králíček Kaloo, který je proveden v krásné světle modré barvě. Při hračce se netřeba bát toho, že dítě hračky ochutnává a kouše a tím zkoumá předměty, které ho obklopují. Každá dětská hračka Kaloo je přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato dětská hračka se může díky zajímavému bezkonkurenčnímu provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 25 cm
  • v dárkové krabičce
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 ° aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • jedinečný francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Rozměry baleníØ 22 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...