Plyšový zajíček Chubby Neon Kaloo 18cm v dárkovém balení pro nejmenší modrý

Popis produktu

Kaloo plyšový zajíček Chubby Neon je rozmilé zvířátko vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců v jedinečném francouzském designu. velikost 18 cm a na bříšku měkké záhyby, díky čemuž si ho miminko může lépe uchopit do své malé ručičky. Hned po porodu dítě vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují, takže je důležité naučit dítě, aby rozeznalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Právě plyšový neonový zajíček zachycuje vlastní vůni děťátka, takže tím, že má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně. Plyšová hračka pro miminka přichází v dárkovém balení, má krásnou modrou barvu, která upoutá dětské oči. Plyšový zajíček pro nejmenší zabaví děťátko na dlouhou dobu, díky hebkému povrchu se z něj snadno stane nejlepší kamarád vašeho miminka.

Hraní si s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček Kaloo. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Kolekce Neon Doudou od Kaloo je charakteristická sytými a výraznými barvami, které děti zaujmou a podněcují jejich fantazii. Hebké plyšové hračky Kaloo jsou oblíbenými společníky dětí při odpočinku.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti
  • svěží barevné provedení
  • velikost 18 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • v dárkovém balení
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18 cm
Celková výška18 cm
Rozměry baleníØ 18,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...