Plyšový králíček na mazlení Blue Denim Doudou 18 cm v dárkové krabičce

Popis produktu

Plyšový králíček Blue Denim Doudou je krásná hračka z plyše vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Plyšový králíček pro nejmenší má modrou barvu a jeho tělo tvoří deka, kterou si miminko může snadno uchopit a mazlit se s ní. Má ideální rozměry 20*20 cm. Hračka pro kluky i holčičky zachycuje jedinečnou vůni dítěte, což je velmi důležité, zejména v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Plyšová hračka pro nejmenší je nadčasová, je maximálně bezpečná a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození. Králíček na mazlení je zabalený v krabičce, která vám poslouží i jako dárkové balení.

Kolekce Blue Denim od výrobce Kaloo je typická denimové materiály a barvami, které jsou retro a přitom stylové a atraktivní pro nejmenší děti. Hraní si s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, což znamená, že dítě reaguje na každý dotyk. Ideální hračka na posíleni této citlivosti je plyšový králíček Kaloo. U plyšových hraček Kaloo není problémem dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe.

Kaloo je kvalitní francouzská společnost, která se doposud více než 16 let zabydlel výrobou měkoučké plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištění kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojené a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený Způsob čištění je praní při 30 °C, bez použití Bělidla a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkký plyšový králíček
  • v dárkové krabičce
  • hebká hračka z jemného plyše
  • v denimových odstínech
  • vhodný pro nejmenší děti
  • velikost 20*20 cm
  • ideální na mazlení pro miminka
  • praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzská společnost
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu20*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.