Plyšový králíček Bliss-Mini Chubbies Kaloo 12 cm pro nejmenší červený

Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Bliss-Mini Chubbies je pěkná hračka z plyše vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 12 cm, takže si ho přivine i to nejmenší miminko. Červenými oušky a červeným bříškem zaručeně upoutá zrak každého děťátka. Plyšový zajíček je nadýchaná hračka, která je jemná a hebká k dětské pokožce, měkoučká na dotek. Hračka pro miminka zachycuje jedinečnou vůni děťátka a když si ji přivine, cítí se jistě a bezpečně v novém, zatím málo zvažovaném světě. Prostřednictvím plyšové hračky si intenzivněji uvědomuje svou existenci ve světě, mimo maminčina bříška. Plyšový králíček pro nejmenší je nadčasová hračka, která je maximálně bezpečná a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození.

Hraní se s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček Kaloo. Pro nejmenší děti se doporučují na hraní hračky hýřící barvami, protože ze začátku nevnímají úplně všechny barvy spektra a pestré barvy jejich zaujmou dříve. Právě taková je kolekce Bliss od Kaloo - jasné a veselé barvy plné slunečního světla s delikátními obrázky, které šíří štěstí nejmenším dětičkám. Při plyšových hračkách Kaloo není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Hračka se dá snadno vyčistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká a jemná hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti
  • pestrobarevné provedení
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejvyšší bezpečnostní kritéria
  • nádherný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Rozměry balení10*10*10 cm
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...