Plyšový hroch Hip' Kiss Hippo Cocooning Histoire d’ Ours červený 40 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Darujte dětem lásku na celý život už v raném dětství a přivítejte je na tomto světě s něhou. Plyšový hroch Hip' Kiss Hippo Cocooning z dílny francouzské značky Histoire d’Ours vaše miminko přivítá na tomto světě s jemností a láskou. Červený plyšový hroch je jako stvořený už pro miminka od narození, pomůže jim zvyknout si na nové prostředí. Jemná plyšová srst, velká tlama a drobné detaily se postarají o to, že hrošík se od prvního momentu stane osobním strážcem vašeho miminka. Plyšový hrošík Histoire d’Ours o velikosti 40 cm představuje dokonalou kombinaci tradice a modernosti.

Tělíčko plyšového hrocha je nadýchané, mimořádně měkké a lehké, díky čemuž se stane věrným společníkem vašeho miminka. V přítomnosti této plyšové hračky najdou děti komfort a útočiště. Plyšový hroch Hip' Kiss Hippo Cocooning je připraven na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto jej můžete prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu, což mu opět navrátí jeho eleganci. Plyšový hroch Histoire d’Ours představuje krásný dárek, takže jím můžete obdařit čerstvě narozené miminko nebo narozeninového oslavence. Hrošík je testován nezávislými, schválenými laboratořemi, takže jej můžete bez obav vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

Historie francouzské značky Histoire d’Ours se začala psát v roce 1985. Alain Joly tehdy vytvořil kolekci špičkových plyšových medvídků, která se stala součástí rodinné plyšové dílny. Roztomilé hračky Histoire d'Ours evokují magický, poetický a sladký svět raného dětství. Každá hračka pocházející z dílny značky Histoire d’Ours se může pochlubit dokonalostí ve výrobě, kde není nic ponecháno náhodě. Všechny plyšové hračky překypují něžností a jejich design se rodí v kreativních myslích designérů ve francouzské vesničce Taverny. Díky jejich nápadům si i vaše děti zachovají dětskou duši po celý život.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu40 cm
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.