Plyšové zvířátko s melodií Méli Mélo Doudou et Compagnie 20 cm různé druhy od 0 měsíců

Popis produktu

Sladký a ničím nerušený spánek přispívá ke zdravému vývoji miminka, ke kterému přispěje krásná hračka z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie. Roztomilé plyšové zvířátko s melodií Méli Mélo zklidní děťátko před spaním, ale i po probuzení a v dětském pokoji vytvoří relaxační atmosféru. Plyšové zvířátko Méli Mélo v krásné barevné kombinaci je vhodné již pro děti od narození. Přispívá nejen k rychlému usínání, ale také vstávání je v jeho společnosti příjemné a bezproblémové. Děťátko se probouzí při jemné melodii hrací skříňky, která hraje francouzskou ukolébavku À vous dirai-je Maman (Řeknu ti to, mami).

Plyšové zvířátko o výšce 20 cm se rychle stane oblíbenou hračkou vašeho dítěte, které se s ní přes den bude objímat a mazlit, a v noci bude spolu s ní usínat v útulné atmosféře. Plyšová zvířátka s melodií přicházejí v různých modelech a díky své velikosti je mohou mít děti neustále u sebe. Hračka s melodií k vám dorazí v dárkovém balení a představuje ideální dárek k narození miminka. Plyšové zvířátko Doudou et Compagnie splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testováno nezávislými, schválenými laboratořemi. Bez obav jej můžete vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

S příchodem nového tisíciletí vstoupila na trh první plyšová hračka na mazlení z dílny Doudou et Compagnie, čímž začala revoluce ve světě plyšových hraček. Francouzská značka Doudou et Compagnie totiž vkládá do citlivých dětských ručiček úžasnou hebkost již od roku 2000. V DNA značky je hluboce ukotvena kreativita a inovace, která je viditelná v každé měkoučké hračce. Doudou et Compagnie bude vaše děťátko provázet dětstvím již od prvních chvil a v jejich každodenním životě sehraje důležitou roli.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.