Plyšové kuřátko Lemon Les Amis-Poussin Kaloo 25cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšové kuřátko lemon Les Amis-Poussin je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Plyšové kuřátko pro miminka má velikost 25 cm. Hračka je vyrobena z jemného plyše a bezpečná pro hru nejmenších. Kuřátko je jemná a nadýchaná hračka pro všechna miminka, které může díky zaručené francouzské kvalitě provázet již od porodu. Má něžnou žlutou barvu, která působí uklidňujícím dojmem a přichází v krásné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejdražších bez starostí o dárkové balení. Hračka pro nejmenší děti zachycuje jedinečnou vůni miminka, které se pak při hračce cítí jistě a bezpečně, intenzivnější si uvědomuje svou existenci v novém světě, mimo maminčina bříška.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné právě měkké plyšové kuřátko Kaloo. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkká plyšová hračka kuřátko
  • hebká hračka z jemného plyše
  • v příjemných barvách
  • vhodná pro nejmenší děti
  • velikost 25 cm
  • praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský dizajn
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Celková výška25 cm
Rozměry balení14*14*14 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné