Plyšové kuřátko Colors-My Sweet Doudou Chick Kaloo s kousátkem 25 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšové kuřátko Colors-My Sweet Doudou Chick je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 25 cm a v horní části má praktickou šňůrku na zavěšení hračky nad postýlku nebo autosedačku. Plyšová hračka pro nejmenší je provedena ve veselých barvách, jedna noha kuřátka je kousátko, které pomůže při růstu dětských zoubků. Hračka pro miminko zachycuje i jedinečnou vůni děťátka, což je důležité v prvních měsících života, aby se cítilo bezpečně, aby si uvědomovalo svou existenci ve světě. Plyšové kuřátko pro nejmenší je měkká a bezpečná hračka, jemná k citlivé dětské pokožce, při stisknutí vydává šustivé zvuky a tak pomáhá rozvoji dětského sluchu.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Plyšové kuřátko pro miminka je provedeno v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny při nejmenších dětech, protože nemají ještě úplně vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. V prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i plyšové kuřátko Kaloo.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše s kousátkem
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • velikost 25 cm
  • pestrobarevné provedení
  • při stisknutí šustí
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • ideální na hraní, rozvoj motoriky a sluchu nejmenších dětí
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...