Plyšové kuřátko Colors-Mini Musicals Kaloo zpívající 12 cm pro nejmenší tečkované

Popis produktu

Kaloo plyšové kuřátko Colors-Mini Musicals je roztomilá hračka vhodná už pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má veselé barevné provedení, bílé tečky na červeném podkladu, čímž poutá pozornost, protože děti v tom nejmladším věku vnímají jen ty nejvýraznější barvy. Díky velikosti 12 cm ji dítě snadno a pohodlně chytí do ruky, hračka pro miminka je lehká, jemná a bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Kuřátko z plyše po zmáčknutí vydává zvuky jako opravdová slepice, čímž dítě upoutá a orientuje ho na vnímání vnějších podnětů. Dokáže tak rychle identifikovat zvuky kolem sebe. Děti v prvních týdnech po narození vidí jen do malé vzdálenosti, proto je mašle na uvázání ideální součástí hračky. Plyšové kuřátko je měkká a nadýchaná hračka, kterou můžete uvázat nad dětskou postýlku, kočárek nebo autosedačku a tak ji má dítě stále u sebe, může si s ní kdykoliv hrát.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená citlivost hmatu, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné právě měkké kuřátko Kaloo. Nejmenší děti reagují spíše na jasné a pestré barvy, proto se doporučují hračky hýřící barvami, které upoutají dětské oči už v prvních dnech po narození. Při hračce se není třeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato plyšová hračka pro nejmenší se může díky jedinečnému provedení, pestrým barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem při každé hře a aktivitě.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob je praní při 30° bez použití bělidel a změkčovadel, pak je třeba nechat ji volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • vydává zvuky jako opravdová slepice
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...