Plyšové kuřátko Colors-Mini Musicals Kaloo zpívající 12 cm pro nejmenší oranžové

Popis produktu

Kaloo plyšové kuřátko Colors-Mini Musicals je rozkošné zvířátko vhodné už pro nejmenší děti od 0 měsíců. Díky veselé oranžové barvě poutá jejich pozornost, protože děti v tom nejmladším věku vnímají jen ty nejvýraznější barvy. Díky velikosti 12 cm ji dítě snadno uchopí, hračka je lehká a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Kuřátko po zmáčknutí vydává zvuky jako opravdová slepice, čímž dítě zaujme a orientuje ho na vnímání vnějšího světa, dokáže rychle identifikovat zvuky kolem sebe. Děti po narození vidí jen do malé vzdálenosti, proto je mašle na uvázání ideální součástí hračky pro nejmenší. Kuřátko je měkká a nadýchaná hračka, kterou můžete uvázat nad dětskou postýlku, kočárek nebo autosedačku a tak ji má dítě blízko sebe.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné právě měkké plyšové kuřátko Kaloo. Nejmenší děti reagují spíše na jasné a pestré barvy, proto se doporučují hračky hýřící barvami, které upoutají dětské oči už v prvních dnech po narození. U hračky pro miminka se není třeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, pestrým barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob je praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky, bez použití bělidel a změkčovadel, pak nechat volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • vydává zvuky jako opravdová slepice
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °C
  • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu12 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.